Naší činnost jsme v roce 2008 na základě potřeb vývoje a dokumentace vlastní výroby rozšířili o službu konstrukční kanceláře.
Zajišťujeme služby v oblasti studií a vývoje sestav produktu nebo samostatných dílů.
Hlavním pracovním nástrojem naší konstrukční kanceláře je T-Flex CAD – plně parametrický i plošný modelář postavený na ověřeném jádře Parasolid®.

S tímto nástrojem a našimi zkušenostmi Vám můžeme nabídnout: 

Potřebujete klientům představit svoji novou myšlenku nebo inovovaný výrobek a nechcete investovat do výroby prototypu nebo si chcete jen udělat reálnou představu o tom, jak bude vypadat Váš nápad? Pak se obraťte na nás a využijte našich možností a služeb v této oblasti. Zpracujeme Vám soubor studií dle Vašich požadavků a zadání. Jsme schopni rovněž návrh optimalizovat podle zadaných kritérií (levná výroba, nízký počet komponentů, spolehlivost apod.) 

Nabízíme kompletní vývoj výrobku nebo stroje, ale také vývoj jednotlivých dílů a součástí. 

U konstrukcí a sestav, ale i u jednotlivých dílů provádíme pevnostní analýzy a výpočty (deformace dílů vlivem zatížení nebo deformace způsobené působením tepla). Na základě výpočtu určíme kritická místa, maximální deformace, nejexponovanější části atd. Součástí pevnostní analýzy je i návrh potřebných úprav a následná optimalizace konstrukce.

Pokud chcete, aby byla spolupráce mezi konstrukcí a výrobou úspěšná, je nutné zajistit dostatečnou podporu a komunikaci.

Na základě zkušeností Vám nabízíme:

Pro podporu obchodu a prodeje Vám vyhotovíme fotorealistické pohledy pro prezentaci stávajícího nebo nového produktu. Kromě vizualizací dodáváme například katalogy náhradních dílů, servisní manuály, reklamní materiály, anebo animace pohybu a principu funkce.

Tvorba výkresové dokumentace je nedílnou součástí vývoje. Na základě požadavků vyhotovíme technickou a výrobní dokumentaci dle platných norem, např.:

Přinášíme nové myšlenky a nápady, netradiční řešení v oblasti konstrukce i výroby. 

Ukázky naší práce ZDE