Vítejte na stránkách UHEREKelektro.

Již více jak 30 let se zabýváme činností v oboru silnoproudé elektrotechniky. Za tuto dobu jsme prošli několika odvětvími elektrotechnického průmyslu, abychom dnes mohli říci, že našemu oboru rozumíme.

 

Z HISTORIE

Od roku 1980 jsme pracovali v energetice (provoz a údržba rozvoden 22kV a řízení provozu podnikové elektrárny).

V roce 1991 jsme vyjeli na montáže do zahraničí, abychom zjistili, jak se co dělá u našich západních sousedů a od roku 1995 se věnujeme elektromontážní činnosti a instalací v oblasti průmyslové a bytové výstavby v České republice i zahraničí.

V roce 2005 jsme navázali úzkou spolupráci se společností SINBRANT s.r.o., zabývající se vývojem, výrobou a montáží technologií pro průmyslovou filtraci vzduchu.

Na základě potřeb jsme v roce 2008 rozšířili svoji činnost o služby konstrukční kanceláře.

 

PROFIL

V posledních letech mezi hlavní činnosti naší firmy patří zejména: 

Jedná se především o revize elektrických zařízení a instalací, hromosvodů, zkoušky a ověřování elektrického zařízení strojů, elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí.

Vlastníme platná osvědčení a oprávnění k revizní činnosti, včetně moderních měřicích přístrojů s platnou kalibrací.

Navrhujeme, vyrábíme, dodáváme a instalujeme rozvaděče a účelové řídicí systémy podle potřeb zákazníka. Se zákazníky úzce spolupracujeme od první přípravné fáze návrhu vhodných řešení.

Našim klientům nabízíme komplexní služby konstrukční kanceláře. Naše služby zahrnují kromě samotného vývoje také podporu výroby, konstrukce a prodeje.

 

CERTIFIKÁTY A OPRÁVNĚNÍ

 

Pokračujte na reference ZDE