O NÁS (KDO JSME)

Vítejte na stránkách UHEREKelektro.

Již více jak 30 let se zabýváme činností v oboru silnoproudé elektrotechniky. Za tuto dobu jsme prošli několika odvětvími elektrotechnického průmyslu, abychom dnes mohli říci, že našemu oboru rozumíme.

 

Z HISTORIE

Od roku 1980 jsme pracovali v energetice (provoz a údržba rozvoden 22kV a řízení provozu podnikové elektrárny).

V roce 1991 jsme vyjeli na montáže do zahraničí, abychom zjistili, jak se co dělá u našich západních sousedů a od roku 1995 se věnujeme elektromontážní činnosti a instalací v oblasti průmyslové a bytové výstavby v České republice i zahraničí.

V roce 2005 jsme navázali úzkou spolupráci se společností SINBRANT s.r.o., zabývající se vývojem, výrobou a montáží technologií pro průmyslovou filtraci vzduchu.

Na základě potřeb jsme v roce 2008 rozšířili svoji činnost o služby konstrukční kanceláře.

 

PROFIL

V posledních letech mezi hlavní činnosti naší firmy patří zejména: 

  • Revize vyhrazených elektrických zařízení do 1000V v prostorech bez nebezpečí výbuchu.

Jedná se především o revize elektrických zařízení a instalací, hromosvodů, zkoušky a ověřování elektrického zařízení strojů, elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí.

Vlastníme platná osvědčení a oprávnění k revizní činnosti, včetně moderních měřicích přístrojů s platnou kalibrací.

  • Rozvaděče a řídicí systémy

Navrhujeme, vyrábíme, dodáváme a instalujeme rozvaděče a účelové řídicí systémy podle potřeb zákazníka. Se zákazníky úzce spolupracujeme od první přípravné fáze návrhu vhodných řešení.

  • Služby konstrukční kanceláře

Našim klientům nabízíme komplexní služby konstrukční kanceláře. Naše služby zahrnují kromě samotného vývoje také podporu výroby, konstrukce a prodeje.

 

CERTIFIKÁTY A OPRÁVNĚNÍ

 

Pokračujte na reference ZDE